Nové kurzy

Vážení přátelé,

chtěl bych Vás srdečně pozvat na mnou řízené meditace, kurzy a přednášky.


PRÁCE S NAŠÍ ENERGIÍ – ČAKRY, AURA, KUNDALÍNI

28. ledna 2024

Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí pracovat na svém duchovním potenciálu a duchovním růstu. Čakry, aura a kundalíni jsou základní pojmy, které je potřeba na duchovní cestě znát. Správně fungující čakry jsou základem ke spokojenému a vyrovnanému životu. Také i to, jak na lidi působíme a i na to, co do našeho života přitahujeme. Kurz v teoretické části podrobně popisuje fungování čaker, jejich význam a vliv na náš život. Probereme spolu nejčastější problémy, které s jednotlivými čakrami jsou spojeny. V praktické části se naučíme meditovat a cvičit s jednotlivými čakrami a pak i celkovou harmonizaci energetického systému.

Aura je bio-energetické pole kolem každé živé (ale i neživé) látky. V teoretické části se naučíme pochopit významy barev, tvarů a jednotlivých úrovních a vrstev aury. V praktické části si ukážeme cvičení na vidění aury a také i to, jak s aurou pracovat, nabíjet si ji, harmonizovat, uzemňovat energetické pole a také si jej čistit a chránit proto cizím vlivům.

Začátek v 13:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51

Cena je 1.300,-

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné a teplé oblečení. Na ležení karimatku, deku a polštářek pod hlavu.

KAVYDLO

17. listopadu 2023 ve 13:00 a 13. dubna 2024 ve 14:00

Máte doma kyvadlo, též známé jako pendl a nevíte co s ním? Máte za sebou již nějaké kurzy a máte v tom zmatek ? Nebo pracujete s kyvadlem a chcete se dozvědět nové věci kolem práce s tímto šikovným pomocníčkem ? Délka kurzu je cca 5 hodiny v malé skupince a silně zaměřena na praktickou ukázku a využití. Nabízím i skripta s vlastními tabulkami a také návody jak se duchovně rozvíjet a zvýšit svou senzibilitu.

Dostanete vlastní skripta, které jsou navrženy tak, aby si student mohl dopisovat poznatky a nápady, které k dané kapitole budeme řešit. Tabulky jsou originální a také dostanete i prázdné tabulky a návody, jak si vytvořit své vlastní a pracovat si podle vlastního uvážení.

Kyvadlo je jak skvělý rádce, tak i problematické téma, protože na sebe dokáže nabalit nejednu entitu a bytost, které mohou dělat peklo. Naučíme se – jak pracovat bezpečně, aby se nic podobného nestávalo.

Kyvadlo, jak mnozí ví, je dobrý rádce a umí odpovídat na otázky ano, ne, nevím. Málo se však ví, že je to dobrá léčitelská pomůcka, která je jak šikovná k diagnostice, tak i k léčitelství – bioterapii energiemi. I toto téma si zde projdeme a budeme se mu věnovat.

V ceně jsou i meditace a cvičení na rozvíjení vlastního potenciálu.

Adresa – Ratiboři u Vsetína, č.p. 51

Cena je 1.500,-

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné oblečení, své kyvadlo nebo kyvadla


NUMEROLOGIE

kurz o magickém významu čísel

25. února 2024, 13:00

Praktická, efektivní a relativně bezpečná technika, která pomáhá s odstraňováním bolesti a zlepšuje zdravotní stav. Kurzu se mohou účastnit laici i odborná veřejnost. Seznámím Vás s technikami vyučovanými jak v Evropě, tak i techniky podle Tradiční čínské medicíny.

Začátek v 9:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51, cena je…

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné oblečení, přijďte prosím osprchovaní, dvě velké osušku a plachtu na lehátko. Máte-li své baňky – vezměte je prosím sebou.

VYKUŘOVADLA

16. března 2024, 14:00

Kurz je zaměřený na využití bylin a koření jako vykuřovadel. V teoretické části se seznámíte s běžně dostupnými bylinami a kořením, které se hodí na magické použití. Naučíte se, jak očistit sebe, své blízké nebo svůj domov od negativních energií, bytostí ale i od energetických upírů. V kurzu se také naučíte, jak si prostor nejen vyčistit, ale jak pomocí vykuřovadel navodit tu správnou atmosféru, kterou potřebujete. V ložnici, aby to fungovalo, v pokojíčcích, aby děti klidně spaly a v práci – aby vám nikdo nelezl na nervy. Probereme si 30 rostlin a ukážeme si techniky a různé formy jejich využití. Kurz navazuje na kurz Magie bylin.

Začátek v 14:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51

Cena je 500,-

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné a teplé oblečení.


SMRT, SPIRITISMUS a DUCHAŘENÍ

přednáška

15. března 2024, 18:00, v 18:00

Denně se v médiích setkáváme s vraždami, úmrtí a vzpomínkami na slavné, celé zprávy jsou spojeny se smrtí. Dokonce existují i kanály, kde se od rána do večera můžeme dívat na kriminálky, vraždy, letecké a dopravní katastrofy. A pak se podíváte na název přednášky a vyboulíte oči do stropu s pomyšlením – „S čím ten debil tu přišel?“. Smrt je nedílnou součástí každého člověka a živé formy. Jednou nás to čeká všechny. Jak se tedy vyrovnat se svou smrtelností? Jak pustit a dopřát klid blízké osobě? Co je po smrti? Jaké jsou přechodové fáze? Jak se může stát, že někde straší? A co hlásí spiritismus nebo víra, v posmrtný život. Jak je možné, že média komunikují se zemřelými?

Pro duchoví lidi: jednou ze základních věcí na duchovní  cestě je potřeba si uvědomit, že jsme pomíjiví, teda, že nic není věčné, ani my. Ego člověka se velmi bojí smrti, protože by skončilo i ono. Jak pracovat se svým egem? Pro Jeho svátost Dalajláma začíná svůj den meditací nad smrtí? A hlavně – proč smrt není nic morbidního?

Cena je 300,-

MINULÉ ŽIVOTY

řízená meditace

16. února 2024, 18:00, délka asi 2 hodiny

Podívat se do svého minulého života není jenom pro několik zasvěcených, ale i umí to skoro každý. Chcete se o tom přesvědčit? Chcete vědět co jste byli a co si z minulosti nesete do dnešních dnů? Meditace je zaměřena především pro ty, kteří potřebují pochopit současný mezilidský vztah (s rodiči, s partnerem, s dětmi), co se v minulosti pokazilo, proč Vás to k někomu pořád v současnosti pořád táhne. A také i to, jak případné zacyklení, zrušit.

Meditace je vhodná pro někoho, kdo již s meditacemi má zkušenosti nebo nemá problém na udržet pozornost! Podle času a zájmu budou meditace dvě, možná tři.

Ratiboři u Vsetína, č.p. 51

Cena je 300,-

Sebou: pohodlné oblečení, nepít před a po žádný alkohol

MAGIE BYLIN

31. března 2024

Bližší informace budou doplněny později.