Nové kurzy

Vážení přátelé,
v měsících říjnu, listopadu a prosinci otevírám esoterické a masérské kurzy.

Pro zájemce pošlu bližší informace mailem a prosím – objednávky na kurzy posílejte zde dan.cablik@seznam.cz


NUMEROLOGIE

22. října (sobota)

Je to jednodenní kurz, cca 6 hodiny, kdy se seznámíte s numerologií. Kurz je veden intenzivní formou, kdy si projdeme formy a techniky výpočtu. Dále význam jednotlivých čísel, rozbor a zpracování numerologické mřížky a rovin v ní. Dále si projdeme numerologií podle tarotu, která není v Česku vyučovaná a seznámíme se numerologií jmen a písmen.

Numerologie je velmi zajímavá techniky, která pomáhá poodhalit charakter a osud člověka – tedy jeho osud a úkol, proč tu je. S numerologii lze nalézt skryté problémy, ale i potenciál.

Začátek v 9:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51, cena je 3.000,-

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné oblečení.

KAVYDLO

23. října (neděle)

Máte doma kyvadlo, též známé jako pendl a nevíte co s ním? Máte za sebou již nějaké kurzy a máte v tom zmatek ? Nebo pracujete s kyvadlem a chcete se dozvědět nové věci kolem práce s tímto šikovným pomocníčkem ? Délka kurzu je cca 5 hodiny v malé skupince a silně zaměřena na praktickou ukázku a využití. Nabízím i skripta s vlastními tabulkami a také návody jak se duchovně rozvíjet a zvýšit svou senzibilitu.

Začátek v 9:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51, cena je 1.300,-

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné oblečení.


BAŇKOVÁNÍ

29. října (sobota)

Praktická, efektivní a relativně bezpečná technika, která pomáhá s odstraňováním bolesti a zlepšuje zdravotní stav. Kurzu se mohou účastnit laici i odborná veřejnost. Seznámím Vás s technikami vyučovanými jak v Evropě, tak i techniky podle Tradiční čínské medicíny.

Začátek v 9:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51, cena je 1.000,-

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné oblečení, přijďte prosím osprchovaní, dvě velké osušku a plachtu na lehátko. Máte-li své baňky – vezměte je prosím sebou.

VYKUŘOVADLA

29. října (sobota)

Kurz je zaměřený na využití bylin a koření jako vykuřovadel. V teoretické části se seznámíte s běžně dostupnými bylinami a kořením, které se hodí na magické použití. Naučíte se jak očistit sebe, své naučíte, jak si prostor nejen vyčistit, ale jak pomocí vykuřovadel navodit tu správnou atmosféru, kterou potřebujete. Poznáte, které bylinky jsou vhodné do ložnice, do pracovny, ale i k věštění. Probereme si 30 rostlin a ukážeme si techniky a různé formy jejich využití. Kurz navazuje na kurz Magie bylin, který bude 3. prosince.

Začátek v 14:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51, cena je 1.000,-

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné oblečení.


ČAKRY A KUNDALÍNI

30. října (neděle)

Kurz je zaměřen v teoretické částí na pochopení tématu – čakry a kundalíni (hadí síla). Vysvětlíme si vše – co jsou čakry, co jsou nadís, jak fungují k čemu jsou a jak s nimi pracovat. V teoretické částí si předvedeme několik meditací a cvičení na práci s nimi a také si povíme o kundalíni a jak s ní a její energií pracovat.

Začátek v 9:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51, cena je 3.000,-

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné oblečení. Na ležení karimatku nebo nejlíp dvě deky a polštářek.

MINULÉ ŽIVOTY

5. listopadu (sobota)

Jedná se o dvě meditace, možná tři, které budou zaměřeny na naše minulé životy. Projdeme si techniky meditace a instrumentáš, jak si takové meditace udělat doma. Řízená meditace je meditace, kdy nás někdo vede a je naším průvodcem. Je dobré se kolem 10 až 11 naobjedvat, aby jste přišli po oběde, ale už vám „slehlo“.

Začátek v 13:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51, cena je 1.000,-

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné oblečení. Na ležení karimatku nebo nejlíp dvě deky a polštářek.

MAGIE BYLIN

3. prosince (sobota)

Bližší informace budou doplněny později.

Začátek v 9:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51, cena je 4.000,-

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné oblečení.