Přednášky

Drazí klienti,
nemám problémy zorganizovat nějakou přednášku, seminář nebo kurz u Vás. Často přednáším na ezofestivalech či spolupracuji jako přednášející na různých ezo-školách, bylinkových školách nebo provádím různé skupinové rituály – například na Sv. Jana.

Vše je jen na domluvě.

Viz prosím kolonka kontakty nebo
e-mail: dan.cablik@seznam.cz sdělte mi prosím počet zájemců, místo, co by jste si přáli a případnou cenu či provizi.

Děkuji za zájem.


ŠKOLA LÉČITELSKÉHO UMĚNÍ ZDE https://al93.webnode.cz/

PRÁCE S NAŠÍ ENERGIÍ – ČAKRY A KUNDALÍNI

Intenzivní a náročný kurz

27. ledna 2024, sobota, od 9.00

Kurz je zaměřen v teoretické částí na pochopení tématu – čakry a kundalíni (hadí síla). Vysvětlíme si vše – co jsou čakry, co jsou nadís, jak fungují k čemu jsou a jak s nimi pracovat. V teoretické částí si předvedeme několik meditací a cvičení na práci s nimi a také si povíme o kundalíni a jak s ní a její energií pracovat.

Začátek v 9:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51, cena je 1.900 ,- Kč, cena včetně obědu a pohoštění.

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné oblečení. Na ležení karimatku nebo nejlíp dvě deky a polštářek.


VYKUŘOVADLA

BŘEZEN 2024 – termín bude upřesněn

Kurz je zaměřený na využití bylin a koření jako vykuřovadel. V teoretické části se seznámíte s běžně dostupnými bylinami a kořením, které se hodí na magické použití. Naučíte se jak očistit sebe, své blízké nebo svůj domov od negativních energií, bytostí ale i od energetických upírů. V kurz use také naučíte, jak si prostor nejen vyčistit, ale jak pomocí vykuřovadel navodit tu správnou atmosféru, kterou potřebujete. Poznáte, které bylinky jsou vhodné do ložnice, do pracovny, ale i k věštění. Probereme si 30 rostlin a ukážeme si techniky a různé formy jejich využití. Kurz navazuje na kurz Magie bylin.

Začátek v 14:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51, cena je 400,- Korun

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné – venkovní a teplé oblečení


NUMEROLOGIE

16. března 2024, sobota

Je to jednodenní kurz, cca 6 hodiny, kdy se seznámíte s numerologií. Kurz je veden intenzivní formou, kdy si projdeme formy a techniky výpočtu. Dále význam jednotlivých čísel, rozbor a zpracování numerologické mřížky a rovin v ní. Dále si projdeme numerologií podle tarotu, která není v Česku vyučovaná a seznámíme se numerologií jmen a písmen.

Numerologie je velmi zajímavá techniky, která pomáhá poodhalit charakter a osud člověka – tedy jeho osud a úkol, proč tu je. S numerologii lze nalézt skryté problémy, ale i potenciál.

Začátek v 9:00 v Ratiboři u Vsetína, č.p. 51, cena je 500,- Kč

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné oblečení. Na ležení karimatku nebo nejlíp dvě deky a polštářek.


KYVADLO

17. listopadu 2023, 13. května 2024

Máte doma kyvadlo, též známé jako pendl a nevíte co s ním? Máte za sebou již nějaké kurzy a máte v tom zmatek ? Nebo pracujete s kyvadlem a chcete se dozvědět nové věci kolem práce s tímto šikovným pomocníčkem ? Délka kurzu je cca 5 hodiny v malé skupince a silně zaměřena na praktickou ukázku a využití. Nabízím i skripta s vlastními tabulkami a také návody jak se duchovně rozvíjet a zvýšit svou senzibilitu.

V ceně jsou i meditace a cvičení na rozvíjení vlastního potenciálu.

Dostanete vlastní skripta, které jsou navrženy tak, aby si student mohl dopisovat poznatky a nápady, které k dané kapitole budeme řešit. Tabulky jsou originální a také dostanete i prázdné tabulky a návody, jak si vytvořit své vlastní a pracovat si podle vlastního uvážení.

Kyvadlo je jak skvělý rádce, tak i problematické téma, protože na sebe dokáže nabalit nejednu entitu a bytost, které mohou dělat peklo. Naučíme se – jak pracovat bezpečně, aby se nic podobného nestávalo.

Kyvadlo, jak mnozí ví, je dobrý rádce a umí odpovídat na otázky ano, ne, nevím. Málo se však ví, že je to dobrá léčitelská pomůcka, která je jak šikovná k diagnostice, tak i k léčitelství – bioterapii energiemi. I toto téma si zde projdeme a budeme se mu věnovat.

Kdo by řekl, že kyvadlem dokážeme nejen sejmout a vyrušit kletbu, ale i trvale zastavit a vyrušit její zdroj. hm ?

Sebou: psací potřeby, přezutí, pohodlné oblečení.

Bližší informace e-mailem na dan.cablik@seznam.cz  

Cena 1.500,- Kč . do 5.11. sleva 300 !