Bytové poradenství

Prostředí, ve kterém žijeme, má na nás velký vliv.

Prostor kolem nás je plný různorodé energie. Wi-fi, rádiové vlny, elektromagnetické pole a smog, záření všeho druhu.

Všechny jsou celkem dobře změřitelné, i když je nevidíme a často ani nevnímáme.

Mezi tyto energie patří ještě geopatogenní a psychogenní energie.


Geopatogenní energie či zóny jsou energetické vibrace a záření ze Země. Tyto negativní zóny vznikají z narušení přirozeného a homogenního podloží. Jsou to místa zlomů, puklin, podzemních řečišť, hornické činnosti.

Nejčastěji to jsou místa kudy v podzemí teče voda. Tímto se více zabývá radiestézie, psychotronika a proutaření. Vsetín – Rybníky na místech vysušených rybníků nebo Sychrov a nad ním vodojem.

Dále jsou to domy z nevhodného materiálu – kovové vyztuže a podobně.

Psychogenní energie jsou místa, které jsou „poznamenány“ lidskou činností. Místa nejvíce spojená se smrtí nebo násilím. Hřbitovy, bojiště, popraviště, starověká místa a sídliště, křižovatky, stínadla, místa vražd, mučíren, jatek a podobně. Dále jsou to místa, která jsou prokletá – například zabavený majetek v Sudetech, místa po zemřelých z Osvětimi a podobně.

(Psychiatrie v bývalém kláštere, porodnice na šibeničním vršku, činžák na bývalých jatkách, vilka nad masovým hrobem, chata na bývalé střelnici, kulturní zařízení a kanceláře v místech bývalé věznice, židovský hřbitov přes silnici, pediatrická ambulance na místech bývalého hospice…) prostě místa kde straší..


Časté projevy: místa vzbuzující strach, vycucávající energii, „černé a temné“, nejde na nich spát, usedět a být tam. Místa vzbuzují úzkost, strach, neklid, obavy. Místa, kde rády bývají kočky a odpuzují psy. Místa kde se daří mravencům, hlodavcům a vosám.

Častými projevy jsou i nespecifikované bolesti všude po těle, obecně tělesná slabost, narušený spánek, močení a menzes, snížená mentální aktivita a další. Malé děti zde často brečí nebo jsou nemocné. Pocity, že s nám někdo je, něco nás sleduje či přímo něco vidíme a slyšíme.

Divné sny, noční můry, podivné noční návštěvy. Snížené libido. Zvýšená agresivita, náladovost, podráždění, hněvivost nebo zoufalství a sebedestruktivní tendence – nejsou zcela anomální.


Nabízím:

Najít a identifikovat problém (zakreslit do plánku, vysvětlit o co se jedná a jak to případně řešit).

Najít, identifikovat a odstranit.

Nabízím i projektování včetně feng shui– kam dát nábytek, jaký materiál, projekty zahrad. Od již postavených nemovitostí, tak i připomínky zatím k zelené louce.

Cena je individuální – záleží na vzdálenosti, velikosti a náročnosti klienta a problému.