O mně

Daniel Čablík

kartář, léčitel, terapeut

Není podstatné kdo jsem.
Důležitá je jen má práce.

Končil jsem tehdy na stavebce a vůbec jsem nevěděl, co mám dělat. Udělal jsem logický krok – šel jsem na výšku. Stavební fakulta byla jediná možnost. V této době jsem poznal svou duchovní maminku. Jakousi duchovní učitelku.

I když ona tento titul nesnáší. Tak ho opravím na duchovní průvodkyni. V podstatě mě neučila. V tichosti, meditace, hrníček čaje. Vypnout mysl, ego; ticho, ticho a pak přicházely obrazy. A když jsem moc ulítl – průvodkyně mě ráda uzemnila.

Už na střední škole mi začala kupit klientela přes karty a věštění. Na vysoké škole už toho bylo tolik, že jsem se na ni vykašlal a šel dělat masáže a věštění.

Vždyť budeš pomáhat lidem!

Co dělají všichni lidé, kterém se něco otevře a oni neví co s tím? Tak hledají pomoc a začínají u odborníků, ale psychologové nevěděli co se mnou, tak jsem začal hledat jinou cestu. První kartářka u které jsem byl byla milá, postarší dáma – ale nic mi neřekla. Pak byl mladý kluk – mimo křiku a nadávek mi nic nevyvěštil a neporadil.

A pak přišel pokus číslo tři. Postarší paní, cigareta v ruce, chraplák jak od rockového zpěváka mi řekl hned ve dveřích, že do tohoto oboru se s*re každý! Zeptal jsem se zda i já? No ty ne! Ty budeš pomáhat lidem! Co že budeš? Ty musíš! Zůstal jsem jak opařený. Dala mi základní kartářské rady a poslala mě na mou životní pouť, kterou dělám do teď.

Nyní dělám karty od roku 2008 zcela legálně u sebe doma, v krásném malebném domečku, v Ratiboři.

V minulosti jsem četl a zabýval se kde čím vším. Také jsem tu nabízel kde jakou službu. Nyní svou práci omezil hlavně na kartičky, léčitelství a bytové poradenství. jsou to služby, ve své podstatě nejpraktičtější a nejefektivnější.